Greg Bird sa vzdáva Yankeesov a nesie ďalší netopier

Napísané

Najsilnejším trestným činom v baseballe bude ešte silnejšia sobota, keď Yankees, ktorý vedie hlavné ligy v domácich behoch, klesajúci percentuálny podiel a behy, dostane prvý baseman Greg Bird späť.

Manažér Aaron Boone v piatok povedal, že Yankees plánuje stiahnuť z rehabilitačného programu Birda, ktorý bol celý rok po operácii, aby odstránil kostnú ostrohu z jeho nepríjemného pravého členka. V sobotu bude v zostave na štadióne Yankee proti Los Angeles Angels.

Bird od konca sezóny 2015 odohral iba 48 hier, ale keď je zdravý, poskytuje Yankeesovi nejaké údery ľavou rukou v strede rozkazu, aby vyvážil pravákov ľavákov Aaron Judge, Giancarlo Stanton a Gary Sanchez.

Bird's home run off Cleveland left-hander Andrew Miller - jeden z troch hitov v minulej sezóne - pomohol zdvihnúť Yankees k 1-0 víťazstvu v Game 3 série americkej ligy divízie, ktorá začala ich návrat.

Ale na konci zlého jarného výcviku Bird povedal trénerom Yankeesovi, že mu jeho členok, ktorý v minulej sezóne podstúpil operáciu, ho obťažoval. Lekári potom objavili kostnú ostrohu, ktorá si vyžadovala chirurgický zákrok.

Bird v rámci svojho rehabilitačného zápasu odohral 12 zápasov na troch menších ligových úrovniach, vrátane posledných štyroch v triede AAA Scranton / Wilkes-Barre, kde tento týždeň zasiahol dve domáce behy.

"Cítime sa fyzicky, správne načasovaný, všetky tie veci, ktoré má práve teraz na peknom mieste," povedal Boone. „Väčšinu jarného tréningu mal s nami, hral množstvo hier. Máme pocit, že je tak pripravený, ako len môže byť. “

Birdov návrat by mohol podnietiť zníženie úrovne pre Tylera Austina, ktorý zasiahol osem domácich jázd iba v 111 doskách. Yankeei sa mohli rozhodnúť nosiť ešte jedného džbána, ale v piatok začali s 13 zápasmi. Tiež Austin, ktorý musí stále dôsledne udrieť na pravú ruku, má iba jednu pozíciu - prvú základňu - a má menšie ligové možnosti.

Kategórie článkov:
Nezaradené
akcie