7 dôvodov, prečo by ste sa mali prihlásiť do každoročnej umeleckej súťaže!

Napísané

Nemusíte sa obávať, pretože pre vás mám iba odpoveď (odpovede). Keď sa prihlásite do každoročnej umeleckej súťaže, máte možnosť vyhrať až 2 500 dolárov. Toto nie je cvičenie. 2500 dolárov. Pomyslite na všetky zásoby, ktoré ste si mohli kúpiť!

1. Buďte v tlači!

Pamätáte si, aké to bolo, keď ste prvýkrát videli umelecké dielo v tlači a zamilovali ste sa do neho? Čo keby to bolo vaše umelecké dielo?

Ak vaše umenie získa číslo ceny alebo čestné uznanie, bude vytlačené v našom čísle január / február 2018. Nerobte si starosti, pošleme vám dve kópie, takže si môžete jednu vystrihnúť a ak chcete, položte ju na chladničku!

2. Maximálna expozícia!

Časopis The Artist Magazine sa číta po celom svete. So šiestimi výhercami v piatich rôznych kategóriách je pre ľudí 30 príležitostí vidieť vašu prácu v Austrálii, Anglicku, Japonsku, Nemecku… mohli by sme pokračovať. V podstate ukážte niekde na mapu a vaša práca by sa tam mohla zobraziť!

3. Buďte finalistami!

Spolu s 30 víťazmi v súťaži vyberieme aj niekoľko finalistov v každej kategórii. Ale počkaj! Je toho viac!…

4. Získajte vynikajúce výsledky v súťaži Spotlight!

… Z tohto zoznamu finalistov vyberieme deväť, ktoré sa majú objaviť v našom stĺpci „Súťaž Spotlight“ v časopise. To je deväť ďalších príležitostí, aby ste sa mohli tlačiť v našich číslach!

5. Umelec mesiaca!

Aj zo zoznamu finalistov vyberáme 12, ktoré sa budú objavovať na našom webe ako umelec mesiaca počas celého roka!

6. Študenti!

Ak máte pocit, že ste skôr začiatočník, nebojte sa. Máme pre vás priestor a rovnako vás milujeme! Naša študentská súťaž je pre každého umelca, ktorý je v umeleckom svete nový a dúfa, že sa trochu prejaví! V súťaži Študentská súťaž máme celkom 15 výhercov a všetci sú zverejnení v našom vydaní z decembra 2017!

7. Konečne sa s Vami stretneme!

Nemôžeme začať počítať, ako často sme našli interpreta z našej konkurencie, že sme toľko milovali a rozhodli sme sa s ním urobiť funkciu neskôr v časopise alebo ich zaradiť do jedného z mnohých stĺpcov. Keď nám ukážete, na čom ste pracovali, získate toľko príležitostí, aby ste nás mohli vidieť aj po skončení súťaže!

Kategórie článkov:
umenie
akcie